Katolícky vysokoškolský internát Svoradov spustil PR komunikáciu na sociálnych sietach

Pridal dňa

Katolícky vysokoškolský internát Svoradov spustil PR komunikáciu na sociálnych sietach. Jej cieľom je prinášať ľuďom vo svete radosť a nádej - cez fotografie a videá zo života na Svoradove, ale aj prostredníctvom rôznych rozhovorov, podcastov, atď. To všetko budete môcť vidieť na našich profiloch na Facebooku a Instagram, ktoré vás pozývame sledovať.

Instagram
www.instagram.com/svoradov_internat
Facebook
www.facebook.com/svoradov

Katolícky internát Svoradov má svoj mediálny tím, ktorý sa skladá so študentov. Ich talenty a ochota hovoriť o Bohu ľuďom v dnešnom svete sa pretavila do oficiálnej komunikácie internátu. Preto obsah na sociálnych sietach bude tvorený práve nimi.

Svoradov zároveň oslavuje celý týždeň svoje hody, či odpust. “V srdci Svoradova, kaplnke Božieho milosrdenstva sme sĺávili za radostnej hudby a spevu mladých katolíckych študentov sväté omše, ktorých hlavnými celebrantami boli p. Andrej Matis, Opus Dei, duchovný spriazneného internátu Dowina a vdp. Lukáš Uváčik, farár farnosti Bratislava Teplická. K úcte Božieho milosrdenstva sme slávili aj spievanú liturgiu vešpier a zároveň aj večer milosrdenstva pred Najsvätejšou sviatosťou. Kolorit hodov krásne dotvoril kultúrny večer, kde sa predstavili svoradovskí umelci (hudba, recitácia, maľby). V stredu sme sa zišli všetci na nádvorí internátu na grilovačke a v piatok rozprúdime krv vo volejbalovom turnaji. “ informoval farský vikár Tomáš Krampl. Sedemdennica osláv sa zavŕši duchovnou obnovou na tému: Krst v Duchu Svätom a charizmy.