V Katedrále svätého Martina v Bratislave arcibiskup metropolita Mons. Stanislav Zvolenský vysvätil dvoch nových kňazov a dvoch nových diakonov. Kňazskú vysviacku prijali Jakub Jurkovič a Ondrej Verbovský. Diakonmi sa stali Ivan Hrušovský a Marek Mokoš.
Otec arcibiskup v homílii pripomenul, že kňazské povolanie je predovšetkým darom od...





V pondelok 21. septembra 2009 sa v Dóme sv. Martina a v blízkych priestoroch Rímskokatolíckej cyrilometodskej bohosloveckej fakulty uskutočnilo slávnostné zahájenie nového akademického roka. Uviedla ho svätá omša, na ktorej s bratislavským arcibiskupom-metropolitom a veľkým kancelárom fakulty Mons. Stanislavom Zvolenským koncelebroval trnavský biskup Mons. Ján Orosch a ďalší kňazi.
V stredu 9. septembra 2009 predpoludním prevzal bratislavský arcibiskup-metropolita Mons. Stanislav Zvolenský vzácnu Bibliu, ktorú pripravili vydavateľstvá Ikar a Spolok svätého Vojtecha.
V utorok 8. septembra na sviatok Narodenia Panny Márie o 18.00 počas svätej omše požehnal bratislavský arcibiskup-metropolita Mons. Stanislav Zvolenský súkromnú kaplnku TV LUX.



