Pripravované akcie

Informácie o pripravovaných akciách a podujatiach.

Dozrievať v láske - púť zaľúbených v Šaštíne

Srdečne pozývame na 10. ročník púte zaľubených, ktorá sa pod názvom Dozrievať v láske uskutoční v dňoch 17. až 19. februára 2017 v Bazilike Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne.

Súčasťou púte bude bohatý duchovný program, divadlo, workshopy, svedectvá, diskusie a prednášky, v rámci ktorých medzi inými vystúpia o. biskup Forgáč, o. Kuffa, o. Hudák a ďalší.

Púť je určená pre tých, čo spolu chodia, sú zasnúbení alebo manželia. Na pútnickom mieste môžu ďakovať za svoj vzťah, prosiť a načerpať od (nielen) starších a skúsenejších manželov.

Duchovná obnova pre rozvedených

V dňoch 10. až 12. februára 2017 sa v Belušských Slatiniach uskutoční duchovná obnova pre rozvedených, ktorí vstúpili po rozvode do ďalšieho zväzku.
Duchovná obnova je inšpirovaná cestou uzdravenia podľa spoločenstva Familie Solitude Myriam, ktoré sa v zahraničí už dlhé roky venuje pastorácii rozvedených. Je to prvá časť a je zameraná na prijatie vlastnej situácie.

Duchovnú obnovu vedie páter Matej Trizuliak MS spolu s tímom laikov. Počas duchovnej obnovy je možnosť rozhovoru s kňazom, prípadne so psychológom.

Stránky